Vizitatori Online

Avem 1057 vizitatori online

Sponsori

Banner
Banner
Banner

Parteneri

Banner
Banner
Banner
Banner

Inregistrare/Autentificare



Vizitatori online live

Piecemaker Flash Image Module for Joomla was developed by Nano Joomla.

You need to upgrade your Flash Player to version 10 or newer.

Baschet Club Eko Sighet

Scris de Administrator Marţi, 10 Februarie 2015 21:25

SportLife Romania foto

PDFImprimareEmail

 
Scris de Administrator Luni, 09 Februarie 2015 21:31

Cupa Transilvania 2015 - galerie foto (2)

PDFImprimareEmail

   
Scris de Administrator Duminică, 08 Februarie 2015 21:07

Cupa Transilvania 2015 - rezultate sambata 07,02,2015

PDFImprimareEmail

07.02.2015

OraCatGrJocTerenMeciScor
9:00 miniB loc 9-10 castigatoare joc 40 Asesoft 2 PL - castigatoare joc 41 EKO Sighet T.Vladimirescu 46 24-30
9:00 miniB loc 15-16 invinsa joc 38 Gladius TGM- invinsa joc 39 Laguna 2 BUC ELECTRO 47 36-24
10:00 miniB loc 13-14 castigatoare joc 38 Dan Dacian 2 BUC- castigatoare joc 39 Spike BUC T.Vladimirescu 48 16-28
10:00 miniB loc 11-12 invinsa joc 40 U Mobitelco 2 CJ - invinsa joc 41 Together TGM ELECTRO 49 26-44
11:00 miniB loc 7-8 invinsa joc 42 Sevlar PL- invinsa joc 43 Asesoft PL ELECTRO 50 35-31
12:00 miniB loc 5-6 castigatoare joc 42 4Sports BUC - castigatoare joc 43 Buba Baschet Bulgaria ELECTRO 51 12-34
11:00 miniB finala mica 3-4 invinsa joc 44 U Mobitelco CJ - invinsa joc 45 Dan Dacian BUC POLIVALENTA 52 29-36
12:00 miniB MECI ORGANIZATORI - PRESA POLIVALENTA 31-21
13:00 miniB finala mare 1-2 castigatoare joc 44 Pityke Ungaria - castigatoare joc 45 Laguna BUC POLIVALENTA 53 24-28
14:30 miniB FESTIVITATEA DE PREMIERE POLIVALENTA
   
Scris de Administrator Vineri, 06 Februarie 2015 20:28

Cupa Transilvania 2015 - rezultate vineri 06,02,2015

PDFImprimareEmail

06.02.2015 Fri

OraCatGrJocTerenMeciScor
9:00 miniB sfert finala 1 A1 U Mobitelco CJ - C2 4Sports BUC ELECTRO 29 35-22
10:00 miniB sfert finala 2 A2 Buba Baschet Bulgaria - C1 Laguna BUC ELECTRO 30 27-34
11:00 miniB sfert finala 3 B1 Pityke Ungaria - D2 Sevlar PL ELECTRO 31 48-24
12:00 miniB sfert finala 4 B2 Asesoft PL - D1 Dan Dacian BUC ELECTRO 32 16-53
9:00 miniB locurile 9-16 A3 Asesoft 2 PL - C4 Dan Dacian 2 BUC T.Vladimirescu 33 35-22
10:00 miniB locurile 9-16 A4 Spike BUC - C3 Together TGM T.Vladimirescu 34 32-41
11:00 miniB locurile 9-16 B3 Gladius TGM - D4 U Mobitelco 2 CJ T.Vladimirescu 35 16-29
12:00 miniB locurile 9-16 B4 Laguna 2 BUC - D3 EKO Sighet T.Vladimirescu 36 12-28
13:00 miniB loc 17 D5 Lucky Dragons TGM - Gladius BB T.Vladimirescu 37 40-51
14:00 miniB locurile 12-16 invinsa joc 33 Dan Dacian 2 BUC- invinsa joc 35 Gladius TGM T.Vladimirescu 38 54-32
15:00 miniB locurile 12-16 invinsa joc 34 Spike BUC- invinsa joc 36 Laguna 2 BUC T.Vladimirescu 39 38-11
16:00 miniB locurile 9-12 castigatoare joc 33 Asesoft 2 PL- castigatoare joc 35 U Mobitelco 2 CJ T.Vladimirescu 40 28-21
17:00 miniB locurile 9-12 castigatoare joc 34 Together TGM- castigatoare 36 EKO Sighet T.Vladimirescu 41 28-33
14:00 miniB locurile 5-8 invinsa joc 29 4Sports BUC- invinsa joc 31 Sevlar PL ELECTRO 42 32-23
15:00 miniB locurile 5-8 invinsa joc 30 Buba Baschet Bulgaria- invinsa joc 32 Asesoft PL ELECTRO 43 37-15
16:00 miniB semifinala 1 castigatoare joc 29 U Mobitelco CJ- castigatoare joc 31 Pityke Ungaria ELECTRO 44 28-29
17:00 miniB semifinala 2 castigatoare joc 30 Laguna BUC- castigatoare joc 32 Dan Dacian BUC ELECTRO 45 47-33
Ultima actualizare în Vineri, 06 Februarie 2015 20:30
   
Scris de Administrator Vineri, 06 Februarie 2015 20:25

Cupa Transilvania 2015 - galerie foto

PDFImprimareEmail

   

Pagina 1 din 72

<< Început < Anterior 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Următor > Sfârşit >>