Vizitatori Online

Avem 181 vizitatori online

Sponsori

Banner
Banner
Banner

Parteneri

Banner
Banner
Banner
Banner

Inregistrare/Autentificare



Vizitatori online live

Piecemaker Flash Image Module for Joomla was developed by Nano Joomla.

You need to upgrade your Flash Player to version 10 or newer.

Baschet Club Eko Sighet

Scris de Administrator Duminică, 08 Martie 2015 21:00

Felicitari fetelor noastre cu ocazia zilei de 8 Martie!

PDFImprimareEmail

Cu ocazia zilei de 8 Martie antrenorii clubului EKO Sighet ureaza tuturor domni­soarelor clubului nostru o primavara minunata!

Ultima actualizare în Duminică, 08 Martie 2015 21:22
 
Scris de Administrator Sâmbătă, 07 Martie 2015 17:47

BC EKO Sighet fete participa in perioada 7-8 martie la un turneu babybaschet in Baia Mare

PDFImprimareEmail

BC EKO Sighet fete participa in perioada 7-8 martie la un turneu babybaschet in Baia Mare organizata de BC Roth. Echipe participante: For You Cluj, For You Apahida, Satu Mare, BC Roth Baia Mare 1, BC Roth Baia Mare 2 si B.C.Eko Sighet.

Grupa A

BC Roth Baia Mare 1

Satu Mare

For You Apahida

Grupa B

BC Roth Baia Mare 2

BC EKO Sighet

For You Cluj

Pana in acest moment BC EKO Sighet, antrenata de prof.Villand Albert a reusit sa castige ambele meciuri din grupa clasandu-se pe primul loc din grupa B.

Ultima actualizare în Sâmbătă, 07 Martie 2015 20:21
   
Scris de Administrator Marţi, 10 Februarie 2015 21:25

SportLife Romania foto

PDFImprimareEmail

   
Scris de Administrator Luni, 09 Februarie 2015 21:31

Cupa Transilvania 2015 - galerie foto (2)

PDFImprimareEmail

   
Scris de Administrator Duminică, 08 Februarie 2015 21:07

Cupa Transilvania 2015 - rezultate sambata 07,02,2015

PDFImprimareEmail

07.02.2015

OraCatGrJocTerenMeciScor
9:00 miniB loc 9-10 castigatoare joc 40 Asesoft 2 PL - castigatoare joc 41 EKO Sighet T.Vladimirescu 46 24-30
9:00 miniB loc 15-16 invinsa joc 38 Gladius TGM- invinsa joc 39 Laguna 2 BUC ELECTRO 47 36-24
10:00 miniB loc 13-14 castigatoare joc 38 Dan Dacian 2 BUC- castigatoare joc 39 Spike BUC T.Vladimirescu 48 16-28
10:00 miniB loc 11-12 invinsa joc 40 U Mobitelco 2 CJ - invinsa joc 41 Together TGM ELECTRO 49 26-44
11:00 miniB loc 7-8 invinsa joc 42 Sevlar PL- invinsa joc 43 Asesoft PL ELECTRO 50 35-31
12:00 miniB loc 5-6 castigatoare joc 42 4Sports BUC - castigatoare joc 43 Buba Baschet Bulgaria ELECTRO 51 12-34
11:00 miniB finala mica 3-4 invinsa joc 44 U Mobitelco CJ - invinsa joc 45 Dan Dacian BUC POLIVALENTA 52 29-36
12:00 miniB MECI ORGANIZATORI - PRESA POLIVALENTA 31-21
13:00 miniB finala mare 1-2 castigatoare joc 44 Pityke Ungaria - castigatoare joc 45 Laguna BUC POLIVALENTA 53 24-28
14:30 miniB FESTIVITATEA DE PREMIERE POLIVALENTA
   

Pagina 1 din 73

<< Început < Anterior 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Următor > Sfârşit >>